با این روش ابرو خود را در خانه تمیز کنید - سلامت زنان
سلامت نسل ها

با این روش ابرو خود را در خانه تمیز کنید

Rate this post
Rate this post

 روشی مناسب برای اصلاح ابروهیتان معرفی میشود.هیچ چیزی بدتر از این نیست که ابتدا چتری هایتان را مرتب کنید، سپس بلافاصله در آینه نگاه کنید و ببینید چقدر ابروهایتان نامرتب هستند! قبل از اینکه خودتان را برای نادیده گرفتن چنین اصل مهمی در روتین زیباییتان توبیخ کنید، خونسردیتان را حفظ کنید. می توانید با چند اقدام احتیاطی ساده، مطمئن شوید ابروهایتان را کاملا تحت کنترل دارید.


 

ابروهایتان را در خانه اصلاح کنید تا همیشه فوق العاده بنظر برسد.پیش از هر چیز، با استفاده از یک قلم آرایش و یا خط کش (و یا هر جسم صاف دیگر) یک خط مستقیم از لبه سوراخ بینیتان تا گوشه ی داخلی چشمتان مشخص کرده و انتهای آنرا به ابرویتان برسانید. این نقطه، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینیتان تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان برسد.

 

از شابلون های ابرو استفاده کنید تا بهترین قوس ابرو برایتان پیدا شود. شابلون های ابروی آنساتازیا با ۵ مدل مختلف انتخاب خوبی هستند. کارتان را با استفاده از یک ژل و یا مداد ابرو به پایان برسانید. بهتر است از مداد های زاویه دار استفاده کنید. این کار باعث می شود بتوانید قوس ابروی رویایی خود را پیدا کنید.بعد از استفاده از شابلون برای تعیین قوس ابرویتان، باید همه ی موهای اضافه را با موچین تمیز کنید. از کرم بعد از اصلاح استفاده کنید تا هرگونه قرمزی کاهش یابد.

 

برای تعیین طول ابروهایتان از قیچی استفاده کنید. از یک قلم موی شانه ای کوتاه برای شانه کردن موهای ابروهایتان استفاده کنید. موهایی که بالاتر از خط صاف ابروهایتان ایستاده باشند باید با قیچی کوتاه شوند.بعد از پر کردن ابروهایتان با مداد یا پودر، مطمئن شوید موها سرجایشان باقی می مانند. مطمئن شوید نمی خواهید بعد از تلاشی سخت به سرعت ابروهایتان نا مرتب شوند! برای مرتب نگه داشتن موهای سرکش از یک ژل ابرو استفاده کنید.

 

brow

 

irannaz.com


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری