سلامت نسل ها

بهبود روابط زناشویی با زیره

Rate this post
Rate this post

آیا می دانید ناتوانی جنسی به دلیل ضعف کارکرد مغز می باشد و با علائمی چون کم حواسی ، فکر مشغولی ، کم بودن میل جنسیو لذت نبردن از رابطه جنسی بروز می کند ؟! می توانید ناتوانی جنسی تان را با غذا بهتر از دارو درمان کنید .


علوی ، کارشناس طب سنتی درباره ناتوانی جنسی و راه های برطرف کردن آن می گوید : افرادی که با ضعف نیروی جنسی مواجه هستند می توانند با مصرف بعضی از مواد غذایی ضعف جنسی شان را درمان کنند . در واقع مواد غذایی چون نخود ، هویج ، لوبیا ، پیاز سرخ شده در روغن ، مغزهای گیاهی چون پسته و بادام ، شلغم ، چلغوزه و کنجد ، مرغ و میگو که بدون آنتی بیوتیک باشد ، ضعف جنسی را برطرف می کند .

برای تقویت نیروی جنسی موادی چون برنج ، زیره ، شیر ، ترب ، تره ، شاهی ، انگور ، موز ، نارگیل و کنگر بخورید .

برای رفع کم بودن مایع منی برخی غذاها چون حلیم تهیه شده از گوشت ، نارگیل ، شکر ، حلوا از نشاسته مفید خواهد بود . بر طبق تحقیقات ضعف و ناتوانی جنسی به دلیل ضعف عملکرد مغز می باشد که با علائمی چون کم  حواسی ، فکر مشغولی  ،استرس ، کندی حرکات ، کم بودن حرکت منی ، لذت نبردن از رابطه جنسی ، کم بودن میل جنسی ، بی خوابی و سابقه آسیب مغزی نمود پیدا می کند . با داشتن این علائم دچار ناتوانی جنسی خواهید بود که بهتر است مشکل تان را با غذای مناسب درمان کنید . ناتوانی جنسی با غذا بهتر از مصرف دارو درمان خواهد شد .

کسانی که ضعف جنسی شان به دلیل ضعف مغز است گوشت تیهو را با جوجه مرغ  ،نخود ، زعفران ، دارچین و میخک بپزند و این ترکیب را با نان گندم یا برنج آب کشی شده بخورند . بهتر است افراد با ناتوانی جنسی از برنج کته استفاده نکنند.

منبع : bistsotoon.com


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری