سلامت نسل ها

رابطه لمس تلفن همراه و فاش شدن شخصیت

Rate this post
Rate this post
تلفن همراه اطلاعات زیادی از ما دارد. روزانه، ماهانه و سال هاست که با روش و شخصیت ما آشناست؛ به گوشی خود دقت کنید. گوشی همراه شما از زنگ انتخابی گرفته تا نحوه قفل کردن و پس زمینه خصوصیات شما را بیان می کند.

  به نقل از ساینس هایر، یکی از این موارد قفل کردن گوشی است که بسیار ساده است. اگر دقت کنید خواهید دید روش انتخابی شما با دیگران متفاوت است. پنج روش متفاوت برای قفل کردن وجود دارد که فاش کننده شخصیت است. به موارد ذیل توجه کنید.
کشیدن انگشت روی صفحه از سمت راست:
کشیدن انگشت به سمت راست بیانگر احساس قدرت است. شما شخصی خلاق و اجتماعی هستید. در برابر انتخاب خود فکر می کنید و می دانید هر چیزی بر زندگی شما بازتاب دارد.
کشیدن انگشت روی صفحه به سمت پایین:
شما شخصی معتدل، لایق و باهوش هستید. شما به موفقیت های شغلی و شخصی تمایل دارید.خلاق و بلند پرواز هستید و برای رسیدن به موفقیت گام های بلند برمی دارید.
کشیدن انگشت روی صفحه از سمت چپ:
شما در تجارت موفق خواهید بود. شخصی کاری، لایق و پرطاقت هستید.
کشیدن انگشت روی صفحه به سمت بالا:
شما شخص مثبت اندیشی هستید و نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید. تمام انرژی خود را برای برطرف کردن نیاز دیگران گذاشته و به آنچه فکر می کنید می رسید. همیشه در عرصه حاضر هستید.
استفاده از هر دو انگشت در یک زمان:
برای شما اتمام هر کاری مهم است. شما همیشه در مورد توانایی و زمان غلو می کنید. خود را مسئول می دانید و به همین دلیل همیشه زیر فشار و مشغول هستید.
منبع : خبرگزاری ایسنا

نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری