سلامت نسل ها

ارتباط عجیب سایز بدن با میزان هوش در خانم ها

Rate this post
Rate this post

اندازه ی سایز پستان ها در خانم ها به طور تصاعدی در سال های اخیر رو به افزایش رفته است! این موضوع باعث شده است تا گروهی از محقیقن به دنبال علت برای این موضوع بروند. برای آن ها این سوال پیش آمده بود که آیا افزایش سایز این اندام در خانم ها ارتباطی با میزان هوش آن ها دارد یا خیر؟


باورتان بشود یا نه! نتایج مطالعات نشان دهنده ارتباط میان این دو بود. محقیقن در بررسی ۱۲۰۰ زن به این نتیجه رسیدند که احتمالا زنانی که سینه هایی بزرگ تر دارند با هوش تر از سایر زنان هستند!

هرچند که این موضوع مانند بسیاری از مطالعات دیگر نیاز به بررسی بیشتر دارد و نمی توان با این استقرا این ارتباط را به همه زن ها تعمیم داد اما نتایج یک تحقیق در دانشگاه شیکاگو نیز موید همین مطلب بود!

در دنیای واقعی این زنان می توانند یک نابغه باشند! و البته این به این معنی نیست که باقی زنان بی هوش هستند!

یک جامعه شناس روی زنان با سایز پستان های متفاوت تست IQ انجام داد و نتیجه این بود که به طور متوسط زنانی که سایز پستان آن ها بزرگتر بود ۱۰ امتیاز بیشتر از زنان با سایز پستان کوچک کسب کرده بودند. ۱۰ امتیاز!

علت ارتباط میان سایز پستان در زنان و هوش آن ها هنوز به درستی مشخص نیست اما عده ای معتقدند که علت این موضوع وجود مقادیر زیاد هورمون های جنسی در این زنان است که هم باعث افزایش سایز پستان و هم هوش آن ها می شود.

باز هم تاکید می کنم که این مطالعه قابل تعمیم به کل جمعیت زنان نیست و این مساله یک قانون جهانی نمی باشد!

نظریه دیگری نیز وجود دارد!

اگر این نظریه درست باشد می تواند یک علت برای این ارتباط و افزایش سایز پستان در زن ها باشد.

طبق نتایج تحقیقات مردان ترجیح می دهند که سایز این اندام در زنان بزرگ باشد. در اینجا بازی انتخاب طبیعی به میان می آید.

زنان با سایز پستان بزرگ و باهوش احتمالا همسرانی باهوش دارند و این مساله باعث به ارث رسیدن ژن پستان های بزرگ و هوش زیاد والدین به فرزندان شان می شود!

سایز پستان در زنان دیگر چه چیزی می گوید؟!!!

سایز پستان در زنان فقط نشان دهنده هوش آن ها نیست. شاید جالب باشد بدانید که نتیجه یک تحقیق در مرکز تجارت الکترونیک علی بابا (Alibaba) یکی از بزرگ ترین کمپانی های تجارت الکترونیک در جهان، زنانی که سایز پستان بزرگ تری دارند به طور متوسط ۲۴% بیشتر از سایر زنان خرید می کنند.

شاید علت این موضوع این باشد که این زنان پول بیشتری برای خرید لباس هایی که کاملا مناسب اندام آن ها باشد خرج می کنند. همه ما می دانیم که این موضوع حداقل در مورد انتخاب لباس زیر صدق می کند!

این زنان بیشتر از زنان دیگر تحت جراحی های زیبایی سینه نیز قرار می گیرند!

سایز پستان بزرگ = اعتماد به نفس پایین !

دنیا برای این زنان همواره گل و بلبل نیست! خیلی از زنان با سایز پستان بزرگ از این موضوع هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ اجتماعی رنج می برند!

سایز بزرگ پستان ها در بعضی زنان انجام فعالیت های بدنی را سخت می کند و حتی موجب بروز برخی درد های مزمن می شود!

همچنین عده ای دیگر نیز ممکن است به خاطر این موضوع شرمنده شوند!

قهوه

در بدن نیمی از زنان ژنی به نام CYP1A2*1F وجود دارد. این زنان با نوشیدن حداقل ۳ فنجان قهوه در روز می توانند سینه های کوچک تری داشته باشند که البته این کار خطرات زیادی از جمله سرطان پستان و دیابت و … برای آن ها در پی دارد و توصیه نمی شود.

زنان فاقد این ژن در بدن با نوشیدن قهوه سینه های بزرگ تری خواهند داشت.

بدن ما به طرز شگفت آوری عجیب و غریب است!

منبع : netnevesht.ir

زهره خانی

 

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری